Kariéra

ASISTENT/KA VEDOUCÍHO PRODEJE

Popis a náplň pracovní pozice:

-        evidence poptávek, kompletace poptávkového formuláře, přenos požadavků zákazníků na další oddělení ve firmě

-        jednání se zákazníky za účelem vyjasnění všech technických a obchodních požadavků v poptávce

-        sledování a koordinace všech zúčastněných stran procesu APQP

-        kalkulace cen a příprava nabídek

-        řízení projektů dle pověření nadřízeného dle požadavků APQP

-        zajišťování poprodejní péče o zákazníka, řešení případných stížností, problémů ve spolupráci s ostatními odděleními

-        další činnosti související s obchodní a marketingovou činností podle pokynů nadřízeného

Očekáváme:

-   SŠ vzdělání ekonomického, nebo technického směru

-   aktivní znalost AJ (další cizí jazyk výhodou)

 -  znalost práce na PC (MS Office – Excel, Word, Outlook)

-   komunikační schopnosti, týmovou spolupráci

-   dobrou pracovní morálku, spolehlivost, pečlivost, ochotu učit se nové věci

-   výhodou jsou zkušenosti z obdobné pozice (obchod, řízení projektů, marketing)

-  řidičský průkaz skupiny "B"

Nabízíme:

-  práci u prosperující firmy

-  odpovídající finanční ohodnocení

-  5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování (stravenkový paušál)

-  možnost dalšího vzdělávání a odborného rozvoje (kurzy, školení)

-  možnost seberealizace

V případě Vašeho zájmu pošlete, prosím, profesní životopis na email: rkrupa@united-polymers.cz

Případné informace zodpovíme na telefonním čísle: 581 699 521

Více informací o společnosti najdete na internetových stránkách: www.united-polymers.cz