Kariéra

SEŘIZOVAČ

Popis a náplň pracovní pozice:

  • odpovědnost za:
    • kontrolu stavu forem ve výrobě a zaznamenávání do Karty forem
    • výměnu forem
    • seřizování strojního zařazení dle požadavků výroby a jeho předání operátorům ve výrobě - dle Karet nastavení
    • vydávání pracovních a ochranných pracovních pomůcek pracovníkům, jsou-li potřeba
    • zaznamenávání událostí souvisejících s chodem strojů, bezpečností pracovníků, popř. jiné události související s výrobním procesem
    • uvolňování procesu výroby při rozjezdu nové výroby
    • zastavení výroby, vyžaduje-li to situace
    • další činnosti dle pokynů vedoucího výroby

Požadavky:

  • SŠ strojírenského směru / vyučen ve strojírenském oboru (zámečník, mechanik/opravář, nástrojař, gumař/plastikář apod.)
  • 1 rok praxe v uvedeném oboru
  • řidičský průkaz sk. B, oprávnění na obsluhu VZV
  • schopnost pracovat pod tlakem a určovat priority plnění požadavků
  • vysoké pracovní nasazení, týmová práce
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • jistotu stabilního zaměstnání v české prosperující společnosti
  • práce na HPP ve směnném provozu (3 směny, 8 h)
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příplatky za směnnost
  • stravenkový paušál
  • týden dovolené navíc
  • bonusy
  • zdarma pitný režim

Kontakt:

United Polymers, s.r.o., Tovární 605, Hranice I-Město.

Pohovory možné po domluvě na tel.č. 581 699 535

Životopisy zasílejte na e-mail: pzemanova@united-polymers.cz