Kariéra

     Popis a náplň pracovní pozice:

    • obsluhování strojů na výrobu dílců z pryže a plastu
    • základní činnosti: obsluha stroje, obsluha výrobního zařízení, ruční práce
    • vyplňování výkazů o odvedené práci a provedené údržbě strojů
    • úklid svého pracoviště
    • další činnosti související s výrobou dle instrukcí nadřízených

    Nabízíme:

    • jistotu stabilního zaměstnání v české prosperující společnosti
    • možnost kariérního postupu
    • práce na HPP, 3 směny
    • odpovídající mzdové ohodnocení
    • příplatky za směnnost
    • stravenkový paušál
    • zdarma pitný režim
    • týden dovolené navíc
    • bonusy

    Požadavky:

    • dobrá pracovní morálka
    • dobrý zdravotní stav
    • ochota pracovat ve směnném provozu (třísměnný provoz)
    • manuální zručnost
    • pečlivost
    • zodpovědnost
    • praxe ve výrobní společnosti výhodou

    KONTAKT:

    United Polymers, s.r.o., Tovární 605, Hranice.

    Pohovory možné po domluvě na tel.č. 581 699 535

    Životopisy zasílejte na e-mail: pzemanova@united-polymers.cz

    Číst více →

    • odpovědnost za:
      • kontrolu stavu forem ve výrobě a zaznamenávání do Karty forem
      • výměnu forem
      • seřizování strojního zařazení dle požadavků výroby a jeho předání operátorům ve výrobě - dle Karet nastavení
      • vydávání pracovních a ochranných pracovních pomůcek pracovníkům, jsou-li potřeba
      • zaznamenávání událostí souvisejících s chodem strojů, bezpečností pracovníků, popř. jiné události související s výrobním procesem
      • uvolňování procesu výroby při rozjezdu nové výroby
      • zastavení výroby, vyžaduje-li to situace
      • další činnosti dle pokynů vedoucího výroby

    Požadavky:

    • SŠ strojírenského směru / vyučen ve strojírenském oboru (zámečník, mechanik/opravář, nástrojař, gumař/plastikář apod.)
    • 1 rok praxe v uvedeném oboru
    • řidičský průkaz sk. B, oprávnění na obsluhu VZV
    • schopnost pracovat pod tlakem a určovat priority plnění požadavků
    • vysoké pracovní nasazení, týmová práce
    • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

    Nabízíme:

    • práce na HPP ve směnném provozu (3 směny, 8 h)
    • bonusy

    Kontakt:

    United Polymers, s.r.o., Tovární 605, Hranice I-Město.

    Číst více →